Eğitim

Teknik Analiz finans piyasalarında karar verme sürecini destekleyen en güçlü araçlardan biridir. SharpEye Trading olarak Elliott Dalga Teorisi ve Price Action olmak üzere 2 farklı eğitim paketimizi sizlerin huzuruna sunuyoruz.

Elliott Dalga Teorisi

Elliott Dalga Teorisi, 1930’lu yıllarda Ralph Nelson Elliott tarafından geliştirilen bir finansal piyasa analiz metodolojisidir. Bu yöntem, piyasalardaki kalıpları ve dalgaları tanımlayarak gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeyi amaçlar. Eğitimimizde, Elliot Dalga Prensibi'nin nasıl uygulanacağını, dalga sayımlarını yapmayı ve trend dönüşlerini belirlemeyi öğreneceksiniz.

Price Action

Finansal piyasaları anlamanın ilk önceliklerinden birisi onu yönetenleri anlamaktan geçer. Price Action eğitim setinde müfredatımız; piyasaya yön veren büyük finansal kuruluşlar ve fonların piyasayı nasıl yönettiğini anlayarak buna göre analiz yapmamızı sağlayacak şekilde inşa edilmiştir.


Paketleri İncele

Sık Sorulan Sorular

1
Eğitimler kimler için uygundur?

Müfredatımız her paket için temel seviyeden başlayarak ileri seviyeye doğru ilerlemektedir. Her seviye için uygundur.

2
Eğitimler canlı mı yayınlanıyor?

Hayır, eğitimlerimiz kayıtlı videolar halinde bulunur. Videolara form üzerinden tanımladığınız mail adresi ile YouTube üzerinden erişebilirsiniz.

3
Eğitim videoları ne kadar süreyle erişilebilir olacak?

Satın alım sonrasında eğitim videolarına ömür boyu erişim sağlayabilirsiniz.

4
Eğitim videolarınızın iade politikası nedir?

Eğitim içeriğinin suistimal edilmemesi adına satın alım işleminden sonra ücret iadesi yapılmamaktadır. Eğitim hakkında fikir sahibi olmak için ücretsiz örnek videoları inceleyebilirsiniz : Elliott Dalga Teorisi : https://youtu.be/MkQ28_mR-hY Price Action : https://youtu.be/MR0yx5JobTQ